Відділ освіти Стрийської РДА

Увага! Реєстрація для участі в ЗНО-2019 триватиме з 5 лютого до 18 березня. З 19 березня по 25 березня можна внести зміни в зареєстровані дані.

Новини освіти Стрийщини

Зустріч з учасником АТО учнів Лисовицького НВК


10_1Країна перебуває в стані війни та на більшій території України спокійно, тихо. Дорослі працюють, діти вчаться, після чого повертаємося додому і спокійно лягаємо спати. Завдяки кому ми не відчуваємо цього страшного явища «війна»? Завдяки нашим захисникам. Вони з наших сіл і міст, вони з наших родин, деякі з них ще зовсім недавно сиділи за цими партами. 09.02.2018 року відбулася зустріч учнів 8-11 класів з учасником АТО,

випускником НВК «Лисовицька СЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» Василем Ковальчуком, яку організували та провели вчитель Захисту Вітчизни Б.Б. Федусів та педагог-організатор Т.С. Шишковська. Згідно Закону України у 2011 році Василя призвали до служби в армії. Після закінчення строкової служби (2р.) 4 роки за контрактом, 2,5 з них в АТО. В результаті бойових дій отримав 3 поранення і 1 контузію. На даний час очолює Моршинську спілку учасників бойових дій. Учням розказав дуже багато про війну на сході, показав аматорські відео та світлини. Життєвим кредом обрав слова свого командира: «Бути самим собою і правдивим у своїх діях». Старшокласники розпитували бійця про війну. На всі запитання у Василя була мудра відповідь. У своїх 24 роки він вже дуже багато пережив і зрозумів. У планах на майбутнє – одруження та вступ до Львівського університету на юридичний факультет. Директор школи-ліцею С.А. Ковалевич подякувала гостю від усіх дітей та вчителів: за мужність, за відвагу, за захист на сході України, за час, приділений нам сьогодні.

 • peremozhtsi

  Переможці зональних змагань "Веселі перегони"

 • atestatsia

  Атестація педагогічних працівників

 • Оздоровлення дітей

  Оздоровлення дітей

 • elit klub

  Засідання районного "Еліт-клубу"

 • Зустріч
 • Що? Де? Коли?

  Переможці гри Що? Де? Коли?- команда Миртюківського НВК

 • Семінар заступників з виховної роботи

  Семінар заступників з ВР

 • Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

  Семінар заступників директорів

 • Семінар практичних психологів

  Семінар практичних психологів

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання